Vzkazy

Na tomto místě mi můžete zanechat vzkaz.

Komentáře

Obrázek uživatele Alena Komárková

Děkuji Veronice za dorty pro mého manžela a syna. Vyšla si nám ochotně ve všem vstříc a vytvořila pro moje kluky nádherné a chutné dortíky. Moc děkujeme. Příště již budeme objednávat jenom u Tebe.
Obrázek uživatele Petr Matějka

Dobrý den Veroniko, musím pochválit Vaše pěkné stránky. Chci Vam tímto poděkovat za dort pro mojí manželku,co jste vyrobila minulý týden. Byl opravdu krásný , mé ženě se líbil a všem moc chutnal. Ještě jednou děkuji za rychlost a ochotu s jakou jste nám vyhověla.
Obrázek uživatele Katka s rodinou

Milá Veroniko, děkujeme Vám za krásný dort, byl moc dobrý a všem chutnal. Přejeme vám hodně úspěchů při pečení.
Obrázek uživatele Míša

Moc děkuji Veroniko, za nádherný dino dort pro Tomáše, nejen že byl krásný (škoda ho sníst), ale byl i přímo božsky dobrý :-D. Ještě jednou díky a příště určitě zase od Vás :-) Míša a Tomášek
Obrázek uživatele Ivana

Děkuji Veronice za nádherný bezlepkový dort s dinosaury pro syna k začátku školy. Všem vřele doporučuji dort byla škoda sníst byl nádherný jako kdyby ho někdo maloval :)
Obrázek uživatele Podmanicka

Dekuji za včerejši neuveritelny dort s dalmatiny nejenže byl moc hezky ,ale i velice dobry.Mel velky uspech ! Moc se tešimi na Vaše vanočni cukrovi.
Obrázek uživatele jaroslava večeřová

Dobrý večer,ráda bych vám touto cestou chtěla poděkovat za vaše vánoční cukroví!!!Mám zkušenost s cukrovím od jiných cukrářů,ale ty mají do vašeho cukroví hodně daleko.Cukroví jsem přivezla k rodičům,a sklidila jste velký obdiv za vzled a chuť vašeho cukroví.A vřele můžu každému doporučit.!!!!Ještě jednou moc děkuji a přeji krásné prožití vánočích svátků...
Obrázek uživatele J.O.

Milá paní Matulová, Když jsem uvažovala o tom, že si letos objednám cukroví, měla jsem hned na začátku jeden velký problém a tím je moje povaha. Musím mít všechno “tak akorát” a nic mi není dost dobré. Nepřekonatelné pro mě by bylo například jíst u někoho doma, kdo má nečisté nádobí apod. Potom jsem objevila Vaše stránky a věděla jsem, že jestli si od někoho mám cukroví objednat, tak to jste Vy. Ve svém předpokladu, že jste nejen šikovná, ale také velmi čistotná paní, jsem se nemýlila. Chci Vám ještě jednou poděkovat. Vaše cukroví je opravdu velmi chutné a krásné. Možná si pamatujete, že jsem Vám říkala o kulatých narozeninách mého muže, které budou příští rok v září. Teď mě ale napadlo, že se Vám ozvu určitě ještě dříve, protože jsem si jistá, že se v rodině nějaká příležitost určitě najde.... Milá Veroniko, Dovolte, abych Vám popřála krásné Vánoce s těmi nejbližšími, které máte ráda. Do nového roku potom hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti. Děkuji mnohokrát ještě jednou. J.
Obrázek uživatele Milena Ramdall

Dakujeme za uzasne muffiny a cake pops, vyzerali nadherne a rovnako skvele aj chutnali. Hostia na oslave neverili, ze su jedle pretoze vyzerali tak dokonalo urcite kazdemu doporucujeme :)
Obrázek uživatele Karel Novák

Dobrý večer paní Veroniko, loni jsme si objednali Vaše vánoční cukroví a bylo báječné, nešizené, opravdu domácí. Bude prosím možno objednat si ho i na letošní Vánoce, pokud ano objednávám 3 kg toho nejlepšího a malý kokosovo-čokoládový dort. Karel Novák mobil 606711844
Obrázek uživatele admin

Dobrý den. Děkuji za Vaši chválu. Těší mě, že jste se po roce opět ozval a mileráda pro Vás cukroví připravím. Kompletní nabídka cukroví se všemi informacemi, bude otevřena na těchto mých stránkách v sekci Vánoce 2014 a to od pondělí 8.9. 2014. Se srdečným pozdravem, Veronika.
Obrázek uživatele Hana Krezlová

Dobrý den paní Veroniko. Chtěla bych Vám moc poděkovat za cukroví, které jste nám včera přivezla. Je nejen překrásné, ale nemohli jsme odolat a tak už i víme, že je chuťově naprosto dokonalé. Lepší cukrovíčko jsem snad nikdy neochutnala!!! Z celého srdce Vám a Vaší rodině, přejeme překrásné Vánoce, úžasný celý nový rok a mnoho dalších Vašich úspěchů při pečení! Mějte se krásně, Hana Krézlová Praha-2.
Obrázek uživatele Eliška Kmochová

Milá paní Veroniko, moc Vám děkuji za vánoční cukroví, je naprosto výborne!!!! Vánoc se asi nedočká, ale to vubec nevadí. Veselé vánoce. Eliška Kmochová
Obrázek uživatele Novákovi - Dejvice

Hezký den, dnes jsme dostali Vaše vánoční cukroví, to není cukroví to je báseň, vánoční sen, to je oslavná óda na cukroví, kromě poděkování nemáme slov. Slibte nám, že nám cukroví dodáte i v budoucnu až už budete dodávat výhradně na Pražský hrad a anglické královně. Přejeme Vám moc krásné a požehnané vánoce. Iva a Karel
Obrázek uživatele M.T.

Rádi bychom Vám poděkovali za cukroví, které je jedním slovem - bezkonkurenční. Ochutnávka vánočního dortu od Vás nás teprve čeká, tak Vám ještě zavolám jak nám chutnal. Naše chyba byla, že jsme vzali cukroví jen na zkoušku, protože už moc nezbylo :-) Příští roky rozhodně objednáme v dostatečném množství! Užijte si svátky paní Matulová. Michaela s rodinou.
Obrázek uživatele Jana Dřímalová

Ahoj Verunko. Přeji Ti co nejhezčí Vánoce. Cukroví máš opravdu jedna báseň a to jsem na něj nikdy nebyla:) Těším se na dort od Tebe pro malého na únor. Brzy se u nás ukaž prosím, rádi Tě všichni uvidíme!! Přejeme Ti ze srdce jen to nejlepší! Ať se Ti během následujícího roku splní úplně všechna Tvá přání. A měj co nejvíce příležitostí ukázat lidem svůj obrovský tvořivý potenciál! Jsi úžasná bytost! Jani s celou početnou rodinou! :))
Obrázek uživatele Kozlovi

Naší nejmilejší a nejoblíbenější cukrářce paní Veronice, přejeme celá rodina požehnané Vánoce a úspěšný celý nový rok. Cukroví máte opět výborné a výstavní! Hanka a Tom Kozlovi.
Obrázek uživatele admin

Všem děkuji za krásné vzkazy a telefonáty! :) Vždy je povzbuzující dozvědět se od zákazníka, že byl spokojený.

Doufám, že jste měli také překrásné Vánoce a že Silvestra si užijete dle své představy. Přeji všem mým milým zákazníčkům - i těm budoucím :), to nejlepší do nového roku!

Těším se na viděnou, Veronika Matulová

Obrázek uživatele Olina T.

Děkujeme za vaše výborné cukroví, jsem ráda, že jsme konečně našli schopnou cukrářku, která umí připravit opravdu úžasné sladkosti! Cukroví mizelo z táců tak rychle, že jsem jej nestačila doplňovat. A naše návštěvy vám cukroví také velmi chválili. Krásný a úspěšný celý rok vám přejeme milá paní Veroniko. Těším se, že se brzy zase s vámi uvidím. Olina s rodinou.
Obrázek uživatele zákaznice Alena

Děkujeme za výborný a nádherný dort který jste nám připravila a dovezla k nám domů v listopadu pro mou vnučku. Doporučuji Vás všem které potkávám :-) Alena, Praha-3
Obrázek uživatele Míša Stehlíková

Dobrý den Veroniko. Děkujeme moc za vynikající dortík, opravdu jsme tak dobrý dortík snad ještě nikdy neměli - jen se po něm zaprášilo. Ještě jednou díky a určitě Vás moc doporučuji. Míša S.
Obrázek uživatele Lidka Kadlecová

Dobrý den Veroniko, moc Vám děkujeme za nejúžasnější a nejlepší dort jaký jsme kdy jedli.Josefínka byla nadšená, a po lízátkách se jen zaprášilo :). Moc se těším jak si pochutnáme na Vašem vánočním cukroví. Ještě jednou za vše moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů Lída, Aleš , Josefínka a Bětka Kadlecovi
Obrázek uživatele Lidka Kadlecová

Dobrý den Veroniko, opět musím jen a jen chválit. Vaše luxusní vánoční cukroví, kterého jsem měla 3 kg,bylo hned pryč - 25.12. zbylo jen na malý dezertní talířek. Každá návštěva si pochutnala a hlavně chválila. Všem se Vás doporučila a vím, že příští rok musím objednat více :) Přeji Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a těším se, že brzy ochutnáme další skvělý dort od Vás Lída, Aleš, Bětka a Josefka Kadlecovi
Obrázek uživatele Nina Potměšilová

Dobrý den paní Matulová. Letos jsme jako dárek dostali Vaše vánoční cukroví v dárkové dóze a hned jsem věděla, že Vás chci zkontaktovat. Opravdu, lepší jsme nikdy nejedli. Můj muž je dost vybíravý a jen tak mu nic nechutná, ale tohle od Vás vychválil až do nebe. Bylo naprosto výborné a krásné na pohled, přímo reprezentativní! Budeme rádi, pokud budete péct i příští roky, protože určitě si pro nás, naši rodinu a naše známé objednáme. Avšak jak vidím dle obrázků Vašich dortů a kladných hodnocení, se určitě na Vás obrátím ještě dřív, než až kvůli objednávce cukroví. Milá paní Matulová, přejeme Vám a Vaší rodině a všem které máte ráda, jen to nejlepší do nového roku! S úctou Nina a Jan Potměšilovi
Obrázek uživatele Tomáš Strnad

Ahoj Veru. Děkuji za parádní dort pro mého syna. Udělala jsi mu s ním obrovskou radost a to tak velkou, že ho nechtěl na oslavě ani rozkrojit!! Ale druhý den jsme konečně ochutnali a musím říct, že jsme lepší nejedli! Jelikož u nás se dost často nějaké oslavy konají, jsme rádi, že jsme objevili cukrářku s velkým talentem a srdcem, se smyslem pro detail, velkou profesionalitou a zároveň vždy s velmi přátelským jednáním! Za celou rodinu Ti děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů při tvorbě. Moc Tě všichni zdravíme, Strnadovi!
Obrázek uživatele Milan

Dobry den Veroniko, dovolte mi dotaz, velice se mi libi Vase zakusky. Chystam se provozovat mensi kavarnu a mel bych velky zajem s Vami spolupracovat. Co vy na to?? Dekuji.
Obrázek uživatele Maršálkovi

Děkujeme za výborný dort pro naše děti, Vaši profesionalitu a velmi milé jednání. Děti byly z dortu nadšené! Jsme rádi, že do budoucna víme, kde objednat. S naprostým klidem Vás mohu doporučit. Milá slečno Matulová, přejeme Vám jen to nejlepší! Alička, Toník, Zuzanka, Jonáš, Hana a Jan Maršálkovi.
Obrázek uživatele Ivana Tlakač

Děkuji za skvělý dort pro manžela který jste mi pekla na jaře.Předčil mé očekávání.Planuji se vám brzy opět ozvat. Letos bych chtěla zkusit i vánoční cukroví,budete péct? Předem díky za odpověď. Ivana

Stránky